Nasz zespół

Nasz zespół to grupa fachowców ds. nieruchomości w szeroko pojętym zakresie, która dzięki posiadanym kwalifikacjom, wiedzy i doświadczeniu utrzymuje wysoką jakość oferowanych usług. Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości, pośrednictwie w ich obrocie, zarządzaniu najmem i administrowaniu nieruchomościami, a także poszukiwaniu źródeł ich finansowania i ubezpieczania. Dzięki zdobytym umiejętnościom i ciągłemu pogłębianiu wiedzy potrafimy stawić czoła różnym problemom, co pozwala nam cieszyć się zaufaniem naszych klientów.

Aleksandra Szewczyk

Rzeczoznawca Majątkowy (uprawnienia nr 6171)

Pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 8642)

Doradca ds. nieruchomości

Ola jest rzeczoznawcą majątkowym oraz pośrednikiem w obrocie nieruchomościami z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości zrzeszonego w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, co pozwala jej w sposób ciągły doskonalić swoje umiejętności zawodowe.

Posiada również doświadczenie bankowe w zakresie finansowania nieruchomości i udzielania kredytów zabezpieczanych na nieruchomościach, zdobyte w kilkunastoletniej  pracy w bankach. Ukończyła dodatkowo specjalistyczne kursy organizowane przez Związek Banków Polskich oraz Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych przy wsparciu Narodowego Banku Polskiego, Komisji Nadzoru Finansowego, Europejskiej Organizacji Rzeczoznawców TEGoVA, Banku Gospodarstwa Krajowego, dzięki którym znajduje się na listach wszystkich banków, jako rzeczoznawca uprawniony do wykonywania wycen dla celów kredytowych i na listach urzędów skarbowych jako rzeczoznawca uprawniony do wykonywania wycen dla celów skarbowych.

Specjalizuje się m.in. w wycenie nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności kredytowych, sprzedaży nieruchomości, celów skarbowych i wielu, wielu innych w zależności od potrzeb Klienta.

Przemysław Jendrych

Pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 20251)

Zarządca nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

Przemek jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i zarządcą z wieloletnim stażem na rynku nieruchomości oraz członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej. Posiada doświadczenie w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych, przemysłowych i usługowych. Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął od pracy u dewelopera jako specjalista ds. marketingu i sprzedaży lokali mieszkalnych. Ze względu na zainteresowania tematyką nieruchomości kontynuował pracę w branży w większych biurach na stanowisku agenta. Dalszy okres czasu zaowocował wieloma transakcjami i dodatkową wiedzą. Liczne spotkania pomogły m.in. w łatwiejszej diagnozie potrzeb i preferencji klientów. Przemek posiada również doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Jako pracownik dużej korporacji był odpowiedzialny za nieruchomości przemysłowe położone w różnych miejscach Polski.

Zdobyta wiedza, kwalifikacje i doświadczenie owocują ciągle rosnącą liczbą zadowolonych klientów, którzy powierzyli Przemkowi swoje nieruchomości.

Przemysław Woźniak

Zarządca i administrator nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

Przemek swoją wiedzę zdobył na studiach magisterskich, wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność: Zarządzanie w administracji publicznej. Wiedza ta została pogłębiona o studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim, kierunku wycena nieruchomości. Na bieżąco stara się być z tematem nieruchomości poprzez szkolenia jak i czytanie fachowej literatury. Specjalizuje się w zarządzaniu najmem. Doświadczenie jakie zdobył w wieloletniej pracy zawodowej na stanowisku zarządcy nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych jak i budynków komercyjnych, pozwala mu na sprawne rozwiązywanie codziennych problemów, na jakie może natrafić właściciel wynajmujący swoją nieruchomość. Znajomość regulacji prawnych na których opiera się wynajem lokali jak i działanie wspólnot mieszkaniowych ułatwia mu codzienną pracę jak i kontakt z zarządcą danej nieruchomości. Przemek prywatnie to osoba ambitna, nie bojąca się wyzwań, pełna pozytywnej energii, realizująca swoje cele i marzenia. Interesuje się również coachingiem, psychologią sprzedaży, dzięki czemu jest w stanie poznać wszelkie potrzeby klienta oraz dostosować się do jego wymogów.

Maria Paszkowska-Konopka

Doradca finansowy

Marysia jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego i osobą ciągle doskonalącą swoje kwalifikacje. W celu poszerzenia wiedzy ukończyła różnego rodzaju kursy i szkolenia z zakresu m.in. finansów, bankowości, obsługi klienta, ubezpieczeń i negocjacji.
Posiada uprawnienia, pozwalające składać w imieniu klientów wnioski kredytowe w bankach oraz liczne licencje Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Od 2008 roku pracuje jako doradca finansowy, a klienci doceniają ją za wsparcie, elastyczne podejście, a przede wszystkim skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność.

Marysia specjalizuje się w doradztwie finansowym w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych.

Mateusz Szczepaniak

Doradca ubezpieczeniowy

Mateusz posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ubezpieczeń zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesowego, które nabył w międzynarodowym koncernie zajmującym się doradztwem finansowym. Pomaga podjąć adekwatną do obecnej sytuacji życiowej klientów decyzję i dokonać odpowiedniego wyboru z szerokiej palety produktów i partnerów ubezpieczeniowych.

Izabela Kosik

Doradca finansowy

Iza ukończyła studia z zakresu bankowości, marketingu i badania rynku, a także pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiada uprawnienia, pozwalające składać w imieniu klientów wnioski kredytowe w bankach oraz liczne licencje Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Od 2011 roku pracuje jako doradca finansowy, a klienci doceniają ją za wsparcie, elastyczne podejście, a przede wszystkim skuteczność.

Iza specjalizuje się w doradztwie finansowym w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych.

Małgorzata Nasiłowska

asystent

Uprawnienia Pani Aleksandry Szewczyk

„AKTIVA VALORA” Wycena i obsługa nieruchomości
Aleksandra Szewczyk
Ul. Rojna 58 lok. 82
91-134 Łódź

NIP : 7251377651
REGON : 100667913

TEL.  (+48) 601880632
E-MAIL : aktiva.valora@wp.pl