O firmie

AKTIVA VALORA  jest firmą, której zakres działania obejmuje wycenę nieruchomości dla różnych celów i doradztwo w dziedzinie szeroko pojętej problematyki nieruchomości.

Zapewniamy również kompleksową obsługę w zakresie kupna, sprzedaży, najmu:  lokali mieszkalnych, użytkowych, domów i działek. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualną pomoc i opiekę nad całym procesem transakcyjnym, pomoc w negocjacjach handlowych, przygotowaniu dokumentów, a przede wszystkim na pewność i bezpieczeństwo transakcji.

Obszar naszej działalności skupia się również na usługach doradztwa finansowego związanego z uzyskaniem kredytu i prezentacją rozwiązań ubezpieczeniowych.

Pracujemy jako zespół na terenie całego województwa łódzkiego, a jeżeli zaistnieje taka potrzeba nawiązujemy współpracę z ekspertami z innych dziedzin biznesu. Dzielimy się swoją wiedzą i udostępniamy informacje, które pomagają innym w podjęciu decyzji.

Dewizą Naszej firmy jest profesjonalizm, kompetencja, rzetelność, indywidualne podejście do każdego Klienta, działanie zgodnie z literą prawa i Kodeksem Etyki Zawodowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, kontaktu i współpracy.

„AKTIVA VALORA” Wycena i obsługa nieruchomości
Aleksandra Szewczyk
Ul. Rojna 58 lok. 82
91-134 Łódź

NIP : 7251377651
REGON : 100667913

TEL.  (+48) 601880632
E-MAIL : aktiva.valora@wp.pl